jump to navigation

O Mnie

Mateusz W.

Witam!

Mam na imię Mateusz i mam 18 lat. Interesuję się sportem – szczególnie formułą 1, komputerami – głównie projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, gram także w gry komputerowe jak prawie każdy normalny chłopak w moim wieku.

Bardzo lubię uprawiać sport, jeżdżę na rowerze (dłuższe wypady na kolażówce), gram w siatkówkę (najczęściej, najlepiej i najchętniej) i piłkę nożną, biegam oraz czasami chodzę na basen. Jestem także fanem skoków narciarskich. Nie wiem dokładnie skąd wzięło się moje zainteresowanie komputerami, ale jest ono dosyć szerokie – to po prostu moja ulubiona metoda spędzania wolnego (albo i nie) czasu. Uwielbiam godzinami grzebać w zasobach internetu, kodach źródłowych stron www i szukać dziury w całym. Słucham muzyki różnego rodzaju, toleruję prawie wszystko, ale nigdy nie akceptuję kontrowersji i głupoty, które to według mnie są źródłem wszelkiego zła i bezmyślności ludzi.  Oglądam filmy i programy telewizyjne (rozsądne), czytam książki (najrzadziej lektury, bo 80%  z nich to fikcja, a fikcja niczemu nie służy) i czasopisma (rzetelne). Lubię się czasem pośmiać i pożartować w gronie przyjaciół. Obecnie kończę trzecią klasę LO o profilu medycznym i przygotowuję się do matury.

Założyłem ten blog w celu publikowania wpisów dotyczących wielu interesujących mnie spraw, rzeczy, ludzi oraz wydarzeń. Mam nadzieję, że skorzysta z tego jak największe grono internautów odwiedzających mój blog. Dziękuję za uwagę i zapraszam do jak najczęstszych odwiedziń tego bloga.

Pozdrawiam:

MatiKIng

Reklamy
%d blogerów lubi to: